Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres Parijs is een geweldige verblijfsplaats in de wijk 6e Arrondissement van Parijs binnen 2 km van Champ-de-Mars.

Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger in de accommodatie.

Dit appartement heeft een waterkoker, een koelkast en een broodrooster, die beschikbaar in een complete keuken zijn.

De Tour Montparnasse is op ongeveer 16 minuten wandelafstand van het appartement en de Église du Dôme is op circa 25-minuten loopafstand. Bovendien ligt dit appartement in de buurt van het Onze-Lieve-Vrouw van de Wonderdadige Medaille Kapel. Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres is vlakbij Vaneau metrostation - het is op ongeveer 100 meter afstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres Parijs
Studio Au Centre De Paris
Mobiele prijsaanbieding

Studio Au Centre De Paris

188 m van de accommodatie
USD 124 USD 112
per nacht
Tour Eiffel Invalides Pierre Leroux
Mobiele prijsaanbieding

Tour Eiffel Invalides Pierre Leroux

239 m van de accommodatie
USD 238 USD 214
per nacht
Montparnasse - Palace
Mobiele prijsaanbieding

Montparnasse - Palace

8.8
Fantastisch 6 beoordelingen
709 m van de accommodatie
USD 405 USD 365
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Verwarming

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres gelegen?
      Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres is naast het Onze-Lieve-Vrouw van de Wonderdadige Medaille Kapel gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres?
      Populaire plekken in de buurt van Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres zijn onder andere Champ-de-Mars, de Tour Montparnasse, de Église du Dôme.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres?
      Restaurants in de buurt van Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres zijn onder andere Le Petit Lutetia en Le Week End restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij dit appartement?
      Dit appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres?
      Bij Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een broodrooster.
    • Heeft Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres een wasmachine?
      Ja, een wasmachine is verkrijgbaar bij Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Gorgeous Studio - Saint Germain Des Pres Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten